مقالات

15 سال تجربه گرمایش از کف

امروز قصد دارم تجربیات 15 ساله خودم در مورد سیستم گرمایش از کف را در اختیار شما خوانندگان وبسایت گرمایش گستر قرار دهم.

تجربیات ما در مورد گرمایش از کف شامل نظرات ، فیدبکها و بازخوردهای مشتریان ما در سراسر کشور است که بعد از نصب سیستم گرمایش از کف با ما در میان گذاشته اند.

همچنین تجربیات شخصی ما در استفاده از سیستم گرمایش از کف در منزل خود و اقوام نزدیک و حتی دوستانی که از این سیستم در منزل ومحل کار خود استفاده کرده اند.

و مورد آخر تجربیات ما در بیش از 15 سال نصب و اجرای سیستم گرمایش از کف است که با تمام وجودمان آنها را درک کرده ایم

حالا بریم سر اصل مطلب برای اونهایی که زیاد اهل خواندن نیستند و میخواهند سریع پاسخ مورد نظر خود را به دست آورند.

بله ، گرمایش از کف خوب است و هیچ نوع ضرری برای انسان ندارد ، استهلاک کمی دارد و به اندازه عمر ساختمان برای شما کار خواهد کرد.

من به شما قول میدم که از استفاده از سیستم گرمایش از کف پشیمان نخواهید شد.

تجربه گرمایش از کف

چند نکته که من از فیدبکهای مشتریان به آن پی بردم

15 سال تجربه گرمایش از کف به من فهماند که اکثر افراد فکر میکنند که گرمایش از کف داغ است !! و بخاطر همین نمیشود بر روی زمین نشست و در هنگام راه رفتن بر روی کف، پا میسوزد.

گرمایش از کف داغ نیست
گرمایش از کف داغ نیست

خبر خوب این است که این نیز اشتباه است !! دمای کف در هنگام استفاده از سیستم کف خواب برابر با دمای بدن انسان است و نه بیشتر یعنی نزدیک به 35 درجه سانتیگراد.

بعد از 15 سال فهمیدم که اکثر مردم قیمت گرمایش از کف را با رادیاتور مقایسه میکنند در حالی که این دو باهم قابل قیاس نیستند.

رادیاتور در دسته لوازم مصرفی و استهلاک پذیر ساختمان دسته بندی میشود در حالی که عمر لوله های پنج لایه گرمایش از کف بیش از 50 سال است.

نکته بعدی هزینه لوله کشی رادیاتور ، نصب رادیاتور ، شیرالات و اتصالات رادیاتور است که به مبلغ اسمی رادیاتور اضافه خواهد شد.

بعد از سالها تجربه فهمیدم که بیشتر همکاران و نصابها فکر میکنند که برای نصب سیستم گرمایش از کف نیازی به نقشه نیست !!

تجربه گرمایش از کف

درحالی که نقشه گرمایش از کف به نظر من مهمترین قسمت از سیستم است و طراحی درست لازمه کارکرد صحیح سیستم گرمایش کف است.

چکیده ای از 15 سال تجربه گرمایش از کف

تجربیات من که از طراحی و اجرای گرمایش از کف به دست آمده است

گرمایش ازکف به هیچ عنوان سرطان زا نیست ، گرمایش از کف باعث خرابی قالی نمیشود ، گرمایش کف باعث پوکی استخوان نمی شود و برای رماتیسم مفید است ، با گرمایش از کف دیگر نیاز به هیچ سیستم گرمایشی نخواهید داشت ، گرمایش از کف داغ نیست ، داشتن نقشه گرمایش از کف بسیار مهم است ، چگالی عایق نباید از 25 پایینتر باشد و طریقه نصب آن نیز مهم است ، بالانس مدارها اهمیت زیادی دارد ، بتن ریزی روی لوله ها نیز اهمیت زیادی دارد.

روزانه کامنت های زیادی در بخش پرسش و پاسخ و نظرات وبسایت دریافت میکنیم که بسیاری از آنها مشابه هستند و ما نیز در بخش مقالات گرمایش از کف و پرسش های گرمایش از کف به آنها پاسخ داده ایم.

شما نیز میتوانید با مطالعه بخش پرسش و پاسخ گرمایش از کف به پاسخ سوال خود برسید.
اگر سوالی بود که در این بخش به آن نپرداخته بودیم میتوانید از طریق فرم تماس سایت یا از طریق واتس اپ با ما درمیان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا
تماس